Kulağa küpe sözler

Sencil davranışlar; başkalarını da kendisi kadar severek, sevgi, şefkat, merhamet, fedakârlık, teselli, yardım vs. sözcüklerle ifade edilen bencillik karşıtı hareketlerde bulunma,vicdanın emrettiği gibi davranma.| Dr. Bedri Ruhselman
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Şifrenizi mi unuttunuz?
Bacakta sıcaklık hissi (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Beğenilen: 0
BAŞLIK: Bacakta sıcaklık hissi
Bacakta sıcaklık hissi 4 Yıl, 11 Ay önce Başarı: 2  
Merhaba bende 2 gündür günde 2 defa aniden kalçadan dize kadar olan bölgede sıcaklık ve boşalmiş gibi bir şey oluyor neler oluyor diye bakıyorum geçiyor saçma bir şikayet.Neurontin alıyorum günde 1 kez atakvari bir durummudur?interferon tedavim bitti 2 yıldan sonra ara verdim 4 ay olucak nerdeyse.İyi giderse tekrar başlamıyacağım interferona ya da dr kararı ile 5 yıla tamamlıyacağım.Bu durumda tekrar interferon başlamam hakkında siz ne düşünürsünüz?

Ayrıca yıllardır regl ile ilgili problemlerim vardı fakat 2 yıllık avonex tedavim sırasında regl dönemlerim düzene girdi hayatımda ilk kez.Kadın doğum uzmanına gittim merkezi sinir sistemi rahatsızlığı olduğu için her yeri etkiler dedi.Çünkü görünen hiçbir problemim yok.İnterferonun böyle bir etkisi olabilir mi?Çok sordum galiba ama cevaplarınız için çok teşekkürler
dilekduygu (Kullanıcı)
Tecrübeli Üye
Gönderiler: 65
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  

Yazabilmek için KAYIT olmalı ve anasayfadan GİRİŞ yapmalısınız.  
Cvp:Bacakta sıcaklık hissi 4 Yıl, 11 Ay önce Başarı: 28  
1. kalçadan yayılan ağrı için, eğer sorun devam ediyor ise, günde bir kez neurontine yetmez. Günde, 3 dozda, 2400 mg'a kadar çıkılabilir. Bu yayılımlar atak anlamına gelmez.

2. 2 yıl kullanım sonrası, 4 aydır atak yok ise, eski atak sıklığına, muayene bulgularına bakmak ve ona göre karar vermek lazım. geçmiş ataklar sık, sekel bırakıcı ise kullanmaya eğilim olmalı.

3. Her sorunun yanıtını bilemiyoruz. İnterferon regl düzenliliği sağladıysa ne güzel. Neden ve nasıl yaptının çok önemi olmasa gerek. Sonuna bakmak lazım. :-)

4. Epey çok soru oldu. evet :-)

sağlıklar....
Dr.Tarlacı (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 655
graph

MS-Aktif, Dr.S.Tarlacı

Cvp:Bacakta sıcaklık hissi 4 Yıl, 11 Ay önce Başarı: 2  
ilk ciddi atağım 3 yıl önce olmuştu ilk teşhisde sonra bi daha olmadı şu 4 aydırda biraz yorgunluk ve bu yanmalar harici bi problemim olmadı çok şükür.Çok teşekkür diyorum bu defa cevaplar iyice artmadan
dilekduygu (Kullanıcı)
Tecrübeli Üye
Gönderiler: 65
graphgraph

EN ÜST